Mosselbaai Lede

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Blom Cornelius Marinus

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel:

E-pos: cmblom@bving.co.za

Instansie: SAIGR†††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Du Plessis Izak Gerhardus

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel: 082 376 9990

E-pos: igduplessis@bving.co.za

Instansie: SAIGR†††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Janse van Rensburg Ilse

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8629

Sel: 084 515 8328

E-pos: ilse@bving.co.za

Instansie: SAIPA††††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Joubert Elizna

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel: 084 549 8766

E-pos: elizna@bving.co.za

Instansie: SAIPA††††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Meyer Jennie Rensia

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel: 082 381 5632

E-pos: jmeyer@bving.co.za

Instansie: SAIGR†††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Smal Christiaan Lambert

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel: 082 591 3714

E-pos: tiaansmal@gmail.com

Instansie: SAIGR†††††††††††

 

 

Firma: Boshoff Visser Ingelyf

Naam: Stander Carolina

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 601 8600

Sel: 082 072 7561

E-pos: carolina@bving.co.za

Instansie: SAIPA††††††††††††

 

 

Firma: Commercial Management Trust

Naam: Van Wyk Johannes

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 691 1962

Sel: 084 352 4807

E-pos: cmt@lantic.net

Instansie: SAIPA††††††††††††

 

 

Firma: EM Looch & Kie

Naam: Looch Ernest Michael

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 691 2077

Sel: 082 491 3553

E-pos: looch@mweb.co.za

Instansie: SAIPA††††††††††††

 

 

Firma: EM Looch & Kie

Naam: Rossouw Letitia

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 691 2077

Sel: 082 979 0477

E-pos: little-eden@absamail.co.za

Instansie: SAIBA††††††††††††

 

 

Firma: J H Venter

Naam: Venter Jan Hendrik

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 691 3023

Sel: 072 135 3533

E-pos: jan.h.venter@telkomsa.net

Instansie: SAIGR†††††††††††

 

 

Firma: Van Renen FinansiŽle Dienste

Naam: Groenewald Lauren Patricia

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 693 1487

Sel: 078 236 2796

E-pos: lauren@jdvr.co.za

Instansie: SAIPA†††††††††††

 

 

Firma: Van Renen FinansiŽle Dienste

Naam: Meyer Waldo

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 693 0293

Sel: 071 782 2300

E-pos: wallie.meyer@yahoo.com

Instansie: SAIPA†††††††††††

 

 

Firma: Van Renen FinansiŽle Dienste

Naam: Van Renen Jacob Duckitt

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 695 1670

Sel: 082 453 6827

E-pos: jd@jdvr.co.za

Instansie: SAIPA†††††††††††

 

 

Firma: Wilmarcor Rekenmeesters

Naam: Van Vuuren Schalk Nagel

Buurt: Mosselbaai††††††††††

Tel: 044 695 2138

Sel: 083 628 7900

E-pos: wilmarcor@telkomsa.net

Instansie: SAIPA†††††††††††